Întrebări frecvente ContactTermeni legaliActualizare dateEnglish version
Prima pagina   Contact   Rețeaua teritorială

Rețeaua teritorială

Retea teritoriala

Județele Cluj, Bihor, Bistrița Năsăud, Satu Mare, Maramureş, Sălaj

BOERIU ADINA

Tel.: 0264 405 130

Fax: 0264 405 107

E-mail: cluj.sogelease@brd.ro

 

 

 

închide

Judeţele Botoşani, Iaşi, Vaslui

ANA MARIA UNGUREANU

Tel : 0729.209.116

E-mail : iasi.sogelease@brd.ro

închide

JUDEŢELE SATU MARE, MARAMUREŞ, SĂLAJ

FLORIN DAVID

Tel.: 0724.990.991

E-mail: florin.david@brd.ro

 

închide

JUDEŢELE CLUJ, BIHOR, BISTRIŢA NĂSĂUD

BOERIU ADINA

Tel.: 0726.103.439

E-mail: cluj.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Mureş, Harghita

CIOLTAN CIPRIAN

Tel.: 0731.041.580

E-mail: mures.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Sibiu, Alba, Hunedoara

VICTOR CALIN

Tel:  0729.844.849

E-mail: sibiu.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Braşov, Covasna

COMSA BOGDAN

Tel.: 0720.444.299

E-mail: brasov.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Neamț, Suceava

DAN DUMITRACHI

Tel : 0724.686.862

E-mail : dan.dumitrachi@brd.ro

închide

Judeţul Bacău

SILVESTRU BORDEANU

Tel: 0726.222.298

E-mail : bacau.sogelease@brd.ro


închide

Judeţele Constanţa, Tulcea, Galaţi, Brăila

CURTEANU SERGIU

Tel.: 0728.180.653

E-mail: constanta.sogelease@brd.ro

 


închide

Judeţele Prahova, Buzău, Vrancea

FECHET EDUARD

Tel.: 0720.900.943

E-mail: ploiesti.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Ialomiţa, Călăraşi, Giurgiu, Teleorman

MARIA-TEREZA LACATUS

Tel.: 0731.100.692

E-mail: calarasi.sogelease@brd.ro

închide

Bucureşti şi Ilfov

MARIANA GHEORGHE - 0724.393.253
MARIA-TEREZA LACATUS - 0731.100.692

SIMONA GURUIANU - 0724.343.396

SIMONA CRACIUN - 0731.100.687
E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Vâlcea, Argeş, Dâmboviţa

GEANINA HERCIU

Tel.: 0724.505.259

E-mail: pitesti.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Ialomiţa, Călăraşi, Giurgiu, Teleorman

ALEXANDRA PETRE

Tel.: 021 301 41 09

Fax: 021 301 42 90

E-mail: calarasi.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Caraş Severin, Gorj, Mehedinţi, Arad, Timiş

SAIN EMILIAN

Tel.: 0724.505.262

E-mail: timisoara.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Arad, Timiş, Caraş Severin, Gorj, Mehedinţi,

SAIN EMILIAN

Tel.: 0256 302 106

Fax: 0256 302 107

E-mail: timisoara.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Olt, Dolj

LUCIAN SCARLAT

Tel.: 0724.303.855

E-mail: craiova.sogelease@brd.ro

 


închide

Reprezentanţii BRD Sogelease IFN S.A. sunt la dispoziţia dumneavoastră:


  • Pentru a vă oferi soluţii complete si profesionale
  • Pentru a vă oferi răspunsuri prompte
  • Pentru a asigura legătura între reţeaua BRD - Groupe Société Générale şi BRD Sogelease IFN S.A.


Daţi click pe zona dorită sau pe numele persoanei şi veţi accesa datele de contact ale reprezentantilor BRD Sogelease IFN S.A.

 

BRD Sogelease IFN S.A.
Sediul social – Turn BRD
Tel: 021 301 41 88
Fax: 021 301 41 04 / 05
E-mail: brd.sogelease@brd.ro
www.brdleasing.ro
Call center : 021 301 48 48

Timisoara — Emilian Sain
Cluj — Adina Boeriu
Sibiu — Victor Calin
Baia Mare — Florin David
Bacau — Silvestru Bordeanu
Piatra Neamt — Dan Dumitrachi
Iasi — Ana Maria Ungureanu
Brasov — Bogdan Comsa
Mures — Ciprian Cioltan
Constanta — Sergiu Curteanu
Ploiesti — Eduard Fechet
Pitesti — Geanina Herciu
Craiova — Lucian Scarlat
Alexandria, Calarasi, Giurgiu — Maria Tereza Lacatus
Bucuresti (sector 1) — Simona Guruianu
Bucuresti (sector 2 ) — Maria Tereza Lacatus
Bucuresti (sector 3) — Simona Craciun
Bucuresti (sector 4, 5, 6) — Mariana Gheorghe

SAIN EMILIAN

Tel.: 0724.505.262

E-mail: timisoara.sogelease@brd.ro

închide

BOERIU ADINA

Tel.: 0264 405 130

E-mail: cluj.sogelease@brd.ro

închide

VICTOR CALIN

Tel:  0729.844.849

E-mail: sibiu.sogelease@brd.ro

închide

FLORIN DAVID

Tel.: 0724.990.991

E-mail: florin.david@brd.ro

închide

SILVESTRU BORDEANU

Tel: 0726.222.298

E-mail : bacau.sogelease@brd.ro

închide

DAN DUMITRACHI

Tel : 0724.686.862

E-mail : dan.dumitrachi@brd.ro

închide

ANA MARIA UNGUREANU

Tel : 0729.209.116

E-mail : iasi.sogelease@brd.ro

închide

COMSA BOGDAN

Tel.: 0720.444.299

E-mail: brasov.sogelease@brd.ro

închide

CIOLTAN CIPRIAN

Tel.: 0731.041.580

E-mail: mures.sogelease@brd.ro

închide

CURTEANU SERGIU

Tel.: 0728.180.653

E-mail: constanta.sogelease@brd.ro

închide

FECHET EDUARD

Tel.: 0720.900.943

E-mail: ploiesti.sogelease@brd.ro

închide

GEANINA HERCIU

Tel.: 0724.505.259

E-mail: pitesti.sogelease@brd.ro

închide

LUCIAN SCARLAT

Tel.: 0724.303.855

E-mail: craiova.sogelease@brd.ro

închide

Maria Tereza Lacatus

Tel.: 0731.100.692

E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Simona Guruianu

Tel.: 0724.343.396

E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Maria Tereza Lacatus

Tel.: 0731.100.692

E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Simona Craciun

Tel.: 0731.100.687

E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Mariana Gheorghe

Tel.: 0724.393.253

E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Află datele exacte
Calculator Leasing

Ne puteți contacta
Call Center


021 301 48 48





Apelabil din toate rețelele.

Pași pentru obținere
Finanțare leasing

Afla mai multe
BRD Sogelease
© 2018, BRD Sogelease IFN SA.