Întrebări frecvente ContactTermeni legaliActualizare dateEnglish version
Prima pagina   Contact   Rețeaua teritorială

Rețeaua teritorială

Retea teritoriala

Județele Cluj, Bihor, Bistrița Năsăud, Satu Mare, Maramureş, Sălaj

BOERIU ADINA

Tel.: 0264 405 130

Fax: 0264 405 107

E-mail: cluj.sogelease@brd.ro

 

 

 

închide

Judeţele Botoşani, Iaşi, Vaslui

ROTARU MUGUR

Tel.: 0232 210 131

Fax: 0232 210 131

E-mail: iasi.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Cluj, Bihor, Bistriţa Năsăud, Satu Mare, Maramureş, Sălaj

BOERIU ADINA

Tel.: 0264 405 130

Fax: 0264 405 107

E-mail: cluj.sogelease@brd.ro

 

închide

Judeţele Mureş, Harghita

CIOLTAN CIPRIAN

Tel.: 0265 207 421

Fax: 0265 207 421

E-mail: mures.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Sibiu, Alba, Hunedoara

COMSA BOGDAN

Tel:  0268 301 270

Fax:  0268 301 270

E-mail: sibiu.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Braşov, Covasna

COMSA BOGDAN

Tel.: 0268 301 270

Fax: 0268 301 270

E-mail: brasov.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Bacău, Neamț, Suceava

SILVESTRU BORDEANU

Tel.: 0234 207 784

Fax: 0234 510 576

E-mail: bacau.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Constanţa, Tulcea, Galaţi, Brăila

CURTEANU SERGIU

Tel.: 0241 508 635/6

Fax: 0241 508 646

E-mail: constanta.sogelease@brd.ro


închide

Judeţele Prahova, Buzău, Vrancea

FECHET EDUARD

Tel.: 0244 595 610

Fax: 0244 515 765

E-mail: ploiesti.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Ialomiţa, Călăraşi, Giurgiu, Teleorman

ALEXANDRA PETRE

Tel.: 021 301 41 09

Fax: 021 301 42 90

E-mail: calarasi.sogelease@brd.ro

închide

Bucureşti şi Ilfov

MARIANA GHEORGHE
ALEXANDRA PETRE
ADRIAN GAVAN
IOANA PREDA

Tel.: 021 301 41 28 / 41 09/ 41 82  / 43 89

Fax: 021 301 42 90 / 021 300 10 80

E-mail: bucuresti.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Vâlcea, Argeş, Dâmboviţa

Geanina Herciu

Tel.: 0248 212 831

Fax: 0248 221 273

E-mail: pitesti.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Ialomiţa, Călăraşi, Giurgiu, Teleorman

ALEXANDRA PETRE

Tel.: 021 301 41 09

Fax: 021 301 42 90

E-mail: calarasi.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Caraş Severin, Gorj, Mehedinţi, Arad, Timiş

SAIN EMILIAN

Tel.: 0256 302 106

Fax: 0256 302 107

E-mail: timisoara.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Arad, Timiş, Caraş Severin, Gorj, Mehedinţi,

SAIN EMILIAN

Tel.: 0256 302 106

Fax: 0256 302 107

E-mail: timisoara.sogelease@brd.ro

închide

Judeţele Olt, Dolj

IACOB ELENA

Tel.: 0251 412 417

Fax: 0251 412 426

E-mail: craiova.sogelease@brd.ro


închide

Reprezentanţii BRD Sogelease IFN S.A. sunt la dispoziţia dumneavoastră:


  • Pentru a vă oferi soluţii complete si profesionale
  • Pentru a vă oferi răspunsuri prompte
  • Pentru a asigura legătura între reţeaua BRD - Groupe Société Générale şi BRD Sogelease IFN S.A.


Daţi click pe zona dorită sau pe numele persoanei şi veţi accesa datele de contact ale reprezentantilor BRD Sogelease IFN S.A.

 

BRD Sogelease IFN S.A.
Sediul social – Turn BRD
Tel: 021 301 41 88
Fax: 021 301 41 04 / 05
E-mail: brd.sogelease@brd.ro
www.brdleasing.ro
Call center : 021 301 48 48

Iasi — Mugur Rotaru, Oana Georgescu
Constanta — Sergiu Curteanu, Cristina Plugaru
Galati — Sergiu Curteanu, Cristina Plugaru
Dorobanti + Valahia + Nord-Est — Alexandra Petre, Simona Guruianu
Timisoara + DTS — Emilian Sain, Oana Georgescu
Cluj + Baia Mare — Adina Boeriu, Cristina Plugaru
Mures — Ciprian Cioltan, Monica Ficu
Bacau — Silvestru Bordeanu, Alexandra Baros
Brasov + Sibiu — Bogdan Comsa, Alexandra Baros
Ploiesti — Eduard Fechet, Cristiana Puscasu
Pitesti — Geanina Herciu, Monica Ficu
Unirea + Academiei — Mariana Gheorghe, Dewi Atmohartono
Craiova — Elena Iacob, Cristiana Puscasu

Nistor Delia

E-mail: delia.nistor@brd.ro

Telefon: 0731.034.643

închide

Guruianu Simona

E-mail: simona.guruianu@brd.ro

Telefon: 021 301.4174

închide

Rotaru Mugur

E-mail: mugur.rotaru@brd.ro

Telefon: 0729.209.116

închide

Oana Georgescu

E-mail: oana.georgescu@brd.ro

Telefon: 021 301 4391

închide

Sergiu Curteanu

E-mail: sergiu.curteanu@brd.ro

Telefon: 0728.180.653

închide

Cristina Plugaru

E-mail: cristina.plugaru@brd.ro

Telefon : 021 301.4398

închide

Sergiu Curteanu

E-mail:  sergiu.curteanu@brd.ro

Telefon: 0728.180.654

închide

Plugaru Cristina

E-mail: cristina.plugaru@brd.ro

Telefon: 021 301.4398

închide

Alexandra Petre

E-mail: alexandra.petre@brd.ro

Telefon: 0721.283.727

închide

Cusai Gabriel

E-mail: gabriel.cusai@brd.ro

Telefon: 021 301.4399

închide

Sain Emilian

E-mail: emilian.sain@brd.ro

Telefon: 0724.505.262

închide

Oana Georgescu

E-mail: oana.georgescu@brd.ro

Telefon: 021 301 4391

închide

Boeriu Adina

E-mail: adina.boeriu@brd.ro

Telefon: 0726.103.439

închide

Monica Ficu

E-mail: monica.ficu@brd.ro

Telefon: 021 301.4579

închide

Cioltan Ciprian

E-mail: ciprian.cioltan@brd.ro

Telefon: 0731.041.580

închide

Monica Ficu

E-mail:  monica.ficu@brd.ro

Telefon: 021 301.4579

închide

SILVESTRU BORDEANU

E-mail: silvestru.bordeanu@brd.ro

Telefon: 0726.222.298

închide

Guruianu Simona

E-mail: simona.guruianu@brd.ro

Telefon: 021 301.4174

închide

Comsa Bogdan

E-mail: bogdan-radu.comsa@brd.ro

Telefon: 0720.444.299

închide

Alexandra Baros

E-mail: alexandra.anghel@brd.ro

Telefon: 021 301.4384

închide

Fechet Eduard

E-mail: eduard.fechet@brd.ro

Telefon: 0720.900.943

închide

Puscasu Cristiana

E-mail: cristiana.puscasu@brd.ro

Telefon: 021 301.4326

închide

Geanina Herciu

E-mail: geanina.herciu@brd.ro

Telefon: 0724.505.259

închide

Monica Ficu

E-mail: monica.ficu@brd.ro

Telefon: 021 301.4384

închide

Mariana Gheorghe

E-mail: mariana.gheorghe@brd.ro

Telefon: 0724.393.253

închide

Dewi Atmohartono

E-mail: dewi.atmohartono@brd.ro

Telefon: 021 301.4386

închide

Iulian Popescu

E-mail: iulian.popescu@brd.ro

Telefon: 0724.566.209

închide

Mirela Rababoc

E-mail: mirela.rababoc@brd.ro

Telefon: 021 301.4283

închide

Elena Iacob

E-mail: elena.serbin@brd.ro

Telefon: 0724.303.855

închide

Cristiana Puscasu

E-mail: cristiana.puscasu@brd.ro

Telefon: 021 301.4326

închide

Află datele exacte
Calculator Leasing

Ne puteți contacta
Call Center


021 301 48 48





Apelabil din toate rețelele.

Pași pentru obținere
Finanțare leasing

Afla mai multe
BRD Sogelease
© 2017, BRD Sogelease IFN SA.